odsysanie tłuszczu z ciała

Liposukcja cena zabiegu w Polsce waha się od kilku do kilkunastu tysięcy. Ogólnie rzecz biorąc, decydującym czynnikiem jest to, z którego miejsca jest odsysany tłuszcz i ile tłuszczu należy odessać. Ponadto odsysanie tłuszczu cena zależy od kliniki, w której wykonywany jest zabieg.

Liposukcja cena a wybór lekarza i metody

Zasadniczo liposukcję można wykonać na całym ciele. Wstępne badanie przez specjalistę chirurgii plastycznej estetycznej wyjaśni, która metoda jest odpowiednia. Po tym badaniu lekarz może oszacować koszty i omówić je z pacjentem.

Odsysanie tłuszczu cena zawsze zależy od wymagań pacjenta, obszaru tkanki tłuszczowej do usunięcia oraz zastosowanego zabiegu chirurgicznego. Koszt liposukcji składa się zwykle z różnych składników. Liposukcja brzucha cena jest wyższa niż cena odsysania tłuszczu z podbródka.

Za wahania kosztów mogą być również odpowiedzialne różne oczekiwania chirurgów dotyczące wynagrodzenia. Ceny można ustalić dopiero po konsultacji lekarskiej, z uwzględnieniem warunków indywidualnej konsultacji i życzeń.

Wybór lekarza

Za liposukcję, której przyczyna jest czysto estetyczna, trzeba zapłacić samemu. Dotyczy to wszystkich kosztów poniesionych na hospitalizację, leczenie i wszelkie dodatkowe usługi, nawet w przypadku ewentualnych komplikacji.

W przypadku liposukcji lekarz prowadzący musi posiadać nie tylko wiedzę techniczną i wystarczające doświadczenie, ale także szczególnie wysoki poziom wrażliwości estetycznej. Dlatego wybierając lekarza, zwracaj uwagę nie tylko na cenę liposukcji, ale również na jakość zabiegu. Liposukcja brzucha cena może być niska, a jakość zabiegu niezadowalająca, dlatego nigdy koszt nie powinien być głównym kryterium wyboru lekarza.

Na co zwracać uwagę po wykonaniu liposukcji?

Na stole zabiegowym umieszcza się bandaż uciskowy lub mocny pas. Dzięki temu skóra po zabiegu lepiej się obkurcza. Dodatkowo bandaż zapobiega wypełnieniu ubytków powstałych podczas liposukcji płynem tkankowym lub innym widocznym skutkom wtórnym.

Powinieneś być monitorowany 24 godziny po zabiegu, aby móc szybko interweniować w nagłych wypadkach. Krwawienie może nie być widoczne od razu. Objawy takie jak zawroty głowy, osłabienie, nudności, pocenie się lub przyspieszone bicie serca, zwłaszcza podczas siedzenia wymagają szybkiego kontaktu z lekarzem.Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu nie prowadź samochodu. Przez kilka tygodni należy unikać kąpieli w wannie. Wysiłek fizyczny i zajęcia sportowe również powinny być zawieszone na około cztery tygodnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here