Smartwatch sportowy Samsung

Posiadanie Inteligentnego zegarka niesie za sobą szereg praktycznych korzyści. Jednym z modeli, na który warto zwrócić uwagę jest smartwatch sportowy Samsung Galaxy Watch6, który oferuje zarówno zaawansowane funkcje, jak i atrakcyjny design. Jest to urządzenie, które wydaje się wpisywać w trend zdrowego stylu życia, ale może też stanowić świetne uzupełnienie codziennych stylizacji. Zarówno dla osób aktywnych fizycznie, jak i dla tych ceniących elegancki wygląd smartwatch Samsung może być ciekawym wyborem.

Smartwatch sportowy Samsung

Smartwatch sportowy Samsung Galaxy Watch6 posiada imponujące funkcje fitness, które umożliwiają rejestrowanie aktywności fizycznej dla różnych rodzajów treningów. Niezależnie od tego, czy trenujesz jogę, biegasz czy pływasz – smartwatch Samsung śledzi Twoją aktywność i dostarcza dane dotyczące Twoich postępów. Zegarek może także automatycznie rozpoznać wykonywane przez Ciebie treningi, taki jak bieganie, chodzenie, czy jazda na rowerze[1].

Dodatkowo, ten smartwatch oferuje Ci spersonalizowaną strefę tętna[2], dzięki której możesz określać intensywność swoich ćwiczeń. Zegarek zmierzy Twoje tętno w oparciu o wydolność fizyczną i zasugeruje, jakie będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie[3].

Smartwatch Samsung Galaxy Watch6 – funkcje zdrowotne i monitorowanie snu

Smartwatch sportowy Samsung wyposażono w zaawansowane funkcje zdrowotne, które pomagają monitorować i mogą pomóc Ci poprawić jakość snu. Taka analiza snu może pomóc nam lepiej zrozumieć nasz cykl dobowy i wprowadzić ewentualne zmiany dla poprawy jakości odpoczynku. Dodatkowo smartwatch Samsung posiada wbudowany czujnik PPG, który okresowo mierzy tętno i rytm serca[4] podczas noszenia zegarka. W przypadku wykrycia nieregularnej pracy serca, smartwatch wysyła powiadomienie[5] i sugeruje wykonanie EKG dla szczegółowej analizy[6].

Co więcej, smartwatch Samsung Galaxy Watch6 wydaje się posiadać wytrzymały ekran[7]. Wyposażony jest w szafirowe szkło oraz posiada stopnie ochrony IP68 i 5ATM, dzięki czemu urządzenie cechuje wodoszczelność[8].

Najlepszy smartwatch Samsung – możliwość personalizacji

Smartwatch sportowy Samsung daje użytkownikom swobodę personalizacji. W Galaxy Watch6 można z łatwością dostosować wygląd tarczy zegarka, wybierając spośród wielu różnych stylów i kolorów, a nawet dodając własne zdjęcia. Dodatkowo, smartwatch Samsung Galaxy Watch6 pozwala na łatwą wymianę pasków[9] jednym kliknięciem. Dzięki temu można szybko zmienić styl zegarka – od sportowego do eleganckiego lub dowolnego innego, który pasuje do aktualnego wyglądu. Taka możliwość personalizacji sprawia, że smartwatch Samsung staje się urządzeniem wysokiej jakości, mogącym dopasować się do gustu i potrzeb wielu użytkowników.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

 

[1] *Kompatybilne smartfony i dostępne funkcje mogą się różnić w zależności od kraju/regionu, operatora lub urządzenia. **Automatyczne wykrywanie treningów musi być włączone w Ustawieniach. Funkcja automatycznego wykrywania nie jest dostępna dla wszystkich treningów. ***Dostępne tylko na Galaxy Watch6 po sparowaniu z kompatybilnym urządzeniem mobilnym.

[2] Aby zaktualizować zakresy każdej strefy tętna dla biegania w oparciu o możliwości krążeniowo-oddechowe, wymagane jest bieganie na zewnątrz przez ponad 10 minut ze stałą prędkością 4 km/h lub większą.

[3] *Podane informacje są orientacyjne. **Alerty Stref tętna są przeznaczone wyłącznie do ogólnych celów związanych z dobrym samopoczuciem i kondycją. Nie są przeznaczone do wykrywania, diagnozowania, leczenia, monitorowania lub zarządzania jakimikolwiek stanami medycznymi lub chorobami. Wszelkie informacje dotyczące zdrowia dostępne za pośrednictwem urządzenia i aplikacji nie powinny być traktowane jako porada medyczna. Użytkownicy powinni zasięgnąć porady lekarza.

[4] *Alerty Stref tętna są przeznaczone wyłącznie do ogólnych celów związanych z dobrym samopoczuciem i kondycją. Nie są przeznaczone do wykrywania, diagnozowania, leczenia, monitorowania lub zarządzania jakimikolwiek stanami medycznymi lub chorobami. Wszelkie informacje dotyczące zdrowia dostępne za pośrednictwem urządzenia i aplikacji nie powinny być traktowane jako porada medyczna. Użytkownicy powinni zasięgnąć porady lekarza. **Dostępność funkcji powiadamiania o nieregularnym rytmie serca (IHRN) może się różnić w zależności od kraju lub regionu. Ze względu na krajowe ograniczenia w uzyskaniu zatwierdzenia/rejestracji jako urządzenie medyczne (SaMD), funkcja ta działa tylko na zegarkach i smartfonach zakupionych w krajach, w których usługa jest obecnie dostępna (jednak usługa może być ograniczona, gdy użytkownicy podróżują do krajów nieobjętych usługą). Nie jest przeznaczony do powiadamiania o każdym epizodzie nieregularnego rytmu sugerującego migotanie przedsionków, a brak powiadomienia nie oznacza, że nie występuje żaden proces chorobowy. Nie jest przeznaczony dla użytkowników z innymi znanymi zaburzeniami rytmu serca lub użytkowników w wieku poniżej 22 lat. Użytkownicy nie powinni interpretować ani podejmować działań klinicznych w oparciu o dokonane prognozy bez konsultacji z wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia.

[5] Dostępność aplikacji EKG może się różnić w zależności od kraju lub regionu. Ze względu na krajowe ograniczenia w uzyskaniu zatwierdzenia/rejestracji jako urządzenie medyczne (SaMD), aplikacja EKG działa tylko na zegarkach i smartfonach zakupionych w krajach, w których usługa jest obecnie dostępna (jednak usługa może być ograniczona, gdy użytkownicy podróżują do krajów nieobjętych usługą). Więcej informacji i najnowsze aktualizacje dotyczące krajów objętych usługą można znaleźć na stronie https://www.samsung.com/apps/samsung-health-monitor. Aplikacja nie jest przeznaczona dla osób poniżej 22 roku życia. Użytkownicy nie powinni interpretować ani podejmować działań klinicznych w oparciu o dane wyjściowe urządzenia bez konsultacji z wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia.

[6] Smartwach nie jest przeznaczony do wykrywania, diagnozowania ani leczenia. Przeznaczony wyłącznie do ogólnych celów związanych z dobrym samopoczuciem i kondycją. Wszelkie informacje dotyczące zdrowia dostępne za pośrednictwem urządzenia i aplikacji nie powinny być traktowane jako porada medyczna. Użytkownicy powinni zasięgnąć porady lekarza.

[7] W oparciu o twardość Vickersa mierzoną przy stałym obciążeniu 200 gf.

[8] Galaxy Watch6 jest wodoodporny do 50 metrów głębokości przez 10 minut w klasie 5ATM. Nie nadaje się do nurkowania ani aktywności w wodzie pod wysokim ciśnieniem. Jeśli urządzenie lub ręce są mokre, należy je dokładnie wysuszyć przed użyciem. Galaxy Watch6 zapewnia stopień ochrony (IP68) przed kurzem i słodką wodą do głębokości 1,5 metra przez maksymalnie 30 minut. Więcej informacji, w tym instrukcje dotyczące pielęgnacji/użytkowania, można znaleźć w instrukcji obsługi.

[9] Dostępność pasków do zegarka może się różnić w zależności od kraju lub regionu. Dodatkowe paski do zegarka są sprzedawane oddzielnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here