Epilacja laserowa

Obecnie mamy do wyboru wiele technik usuwania nadmiernego owłosienia. Tradycyjne metody depilacji (golenie, woskowanie) zostają wypierane przez nowoczesne metody, takie jak np. epilacja laserowa.

Depilacja laserowa katowice — sprawdzony zabieg estetyczny

DEpilacja laserowa twarzy, nóg, pach, górnej wargi, szyi i okolic łonowych to sprawdzony zabieg estetyczny. Zbyt dużo włosów to koszmar dla wielu osób. Nadmierne owłosienie w niewłaściwych częściach ciała może być poważnym obciążeniem emocjonalnym. Długie owłosienie pod pachami lub gęste owłosienie narządów płciowych są często postrzegane jako niehigieniczne. Wąsy mogą zepsuć atrakcyjną twarz pięknej kobiety.

Kobiety od niepamiętnych czasów usuwają owłosienie na nogach za pomocą wosku, elektroepilacji czy regularnego golenia. Wszystkie te metody depilacji są albo bolesne, albo nieskuteczne, żmudne i nietrwałe. Epilacja laserowa jest metodą skuteczną i bardzo trwałą.

Trwała depilacja laserowa katowice stanowi duży krok naprzód. Nadmiar włosów może być nieestetyczny, ale może również przybrać patologiczne rozmiary, a przeprowadzony skutecznie zabieg może być rozwiązaniem problemu.

Depilacja laserem katowice i IPL — czy są naprawdę trwałe?

Urządzenia laserowe zrewolucjonizowały kosmetyczne i medyczne usuwanie zbędnego owłosienia. Urządzenia laserowe i lampy błyskowe (IPL) działają poprzez fale świetlne o wysokiej energii. Światło wnika w skórę, odnajduje cebulkę włosa i niszczy strefę wzrostu włosa. Wbudowany system chłodzenia jest delikatny dla otaczającej skóry. Depilacja laserem katowice na obszar wielkości paznokcia trwa kilka sekund, depilacja pleców lub dwóch podudzi może zająć godzinę. Energia świetlna jest pochłaniana przez barwnik we włosach, melaninę, łodygę włosa i cebulki włosa. Zamienia się w ciepło i niszczy cebulki włosów. W celu ochrony otaczającej skóry i złagodzenia odczucia bólu, podczas terapii skóra jest stale schładzana. Depilacja laserowa katowice ma na celu redukcję i eliminację niechcianego owłosienia na dłuższy czas.

W zależności od rodzaju skóry, koloru włosów i rodzaju wcześniejszego leczenia, zwykle wymaganych jest kilka sesji depilacji laserowej katowice. Należy spodziewać się co najmniej 3-4, ale często 6-10 zabiegów. Im ciemniejsze włosy i jaśniejsza skóra, tym szybciej i łatwiej je usunąć. Do tej pory za pomocą światła laserowego nie można było usunąć włosów blond lub siwych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here