In vitro - ostatnia szansa na dziecko

Większość par w pewnym momencie związku zaczyna myśleć o dziecku. Nie zawsze jednak jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Jak poradzić sobie w sytuacji, gdy zajście w ciążę, mimo usilnych starań, okazuje się niemożliwe?

Najważniejsza jest diagnoza

Bezpłodność nie jest wyłącznie problemem kobiet. Rozpoczynając Leczenie niepłodności Katowice należy przede wszystkim wykonać podstawowe badania, które pomogą zdiagnozować problem. Warto pamiętać, że dokładne badania powinna zrobić nie tylko kobieta. Mężczyzna również powinien zostać zdiagnozowany.

Klinika in vitro Katowice rozpocznie od przeprowadzenia testów występowania przeciwciał antyplemnikowych oraz wykonania testu wrogości śluzu szyjkowego. Konieczne jest również monitorowanie cyklu miesiączkowego. Badając mężczyznę, należy wykonać rozszerzone badania nasienia.

Jak wygląda leczenie?

Leczenie niepłodności Katowice jest procesem długim i często bardzo stresującym dla pary. Należy uzbroić się w cierpliwość.

W przypadku problemów z bezpłodnością męską klinika in vitro Katowice dostosuje proces leczenia do stwierdzonych problemów. W zaburzeniach hormonalnych pacjenta zostanie wyrównany poziom hormonów. W sytuacji, gdy bezpłodność jest wynikiem infekcji bakteryjnych zostanie przeprowadzona terapia antybiotykowa.

Leczenie niepłodności Katowice w przypadku kobiety polega na wprowadzeniu kuracji hormonalnej. Nieprawidłowa budowa macicy, torbiele czy niedrożność jajników wymagają interwencji chirurgicznej.

W sytuacji, gdy te metody nie przynoszą pożądanych efektów należy rozpocząć procedurę zapłodnienia in vitro. Czasami jest to ostatnia szansa na poczęcie dziecka.

In vitro Śląsk to pozaustrojowa metoda zapłodnienia oraz umieszczenia zarodków w jamie macicy matki. Jest to zabieg, który pomaga parom bezskutecznie starającym się o dziecko doczekać się biologicznego potomka.

In vitro Śląsk rozpoczyna się od pobrania plemników, które następnie są wykorzystywane do zapłodnienia komórki jajowej w warunkach laboratoryjnych. Jeśli zabiegł przebieg pomyślnie po dwóch tygodniach można wykonać test ciążowy.

Leczenie niepłodności Katowice to proces, który jest długotrwały i często bardzo wyczerpujący dla partnerów. Warto jednak się starać, by spełnić swoje marzenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here