Karta multitool to świetny multitool brelok do EDC - na zdjęciu zegarek, karta, telefon i słuchawki
Photo by Obi Onyeador on Unsplash

Kiedy myślisz, że masz swój zestaw EDC dokładnie taki, jak tego potrzebujesz, pojawia się coś nowego, na przykład karta multitool, która prosi o miejsce w kieszeni lub portfelu. Od samego początku narzędzia kartowe skutecznie zastępowały cięższe, bardziej tradycyjne odpowiedniki z wieloma narzędziami w wielu kolekcjach EDC.

Karta multitool – co to jest?

Są dogodnie cienkie, stosunkowo lekkie i często mieszczą się bezpośrednio w portfelu. Razem z innymi kartami i gotówką dzięki sprytnemu projektowi karty kredytowej. Mają funkcjonalność porównywalną z niejednym multitoolem do EDC lub scyzorykiem. Mają one rozmiar płytki wielkości karty i posiadają wysuwane lub wycięte narzędzia.

Karta multitool to niezbędny element EDC
Photo by Obi Onyeador on Unsplash

Karta multitool od Bear’a Gryllsa

Chociaż sprzedawane jako narzędzie kartowe prawdziwego survivalisty. Karta multitool Bear Grylls jest o wiele bardziej odpowiednie jako kieszonkowe narzędzie do EDC lub na następny wyjazd na kemping. To, co odróżnia go od innych narzędzi z tej listy, to nóż ze stałym ostrzem, jak i zapalniczka z ferroceru. Zapewniają temu narzędziu większość funkcji. Zawiera również wkrętaki z łbem krzyżakowym i płaskim, linijki metryczne i standardowe, otwieracz do butelek i wodoodporną latarkę LED.

Karta Cha-O-Ha EDC

Jeśli chodzi o kartę EDC, nie ma żadnych dodatków ani sztuczek. Jest wykonany z litego kawałka stali nierdzewnej S35VN. Ma wbudowane klucze sześciokątne, łom i otwór do podnoszenia gwoździ, linijkę metryczną 30 mm i ściętą krawędź, płaski śrubokręt i śrubokręt krzyżakowy, otwór na smycz i oczywiście otwieracz do butelek. Zachowuje super cienki profil. A także łatwo mieści się w breloczku na klucze lub w portfelu z innymi kartami kredytowymi. Pozostawiając więcej miejsca w kieszeniach na inne ważne rzeczy.

Karta multitool Wallet Ninja

Po dodaniu Wallet Ninja usprawnienie codziennego zestawu do noszenia nie jest tak niemożliwe. To wielofunkcyjne narzędzie wielkości karty kredytowej jest wykonane ze stali hartowanej. Idealnie mieści się w kieszeni lub portfelu. Zawiera 18 narzędzi, w tym: zestaw śrubokrętów i kluczy, otwieracz do butelek, otwieracz do puszek, otwieracz do listów, otwieracz do pudełek, obieraczka, trzycalowa linijka i podstawka na smartfona do odpoczynku i oglądania godzinnych filmów z YouTube w przerwie na lunch.

PocketMonkey

Chociaż nazwa jest zabawna, nie ma nic zabawnego w tym, jak funkcjonalne będzie twoje EDC z PocketMonkey w portfelu. Mierząca 1 mm grubości, PocketMonkey zajmuje bardzo mało miejsca w kieszeni. Zapewnia 12 oddzielnych funkcji, z których niektóre obejmują otwieranie butelek, obieranie owoców i otwieranie listów, a także wbudowaną osłonę przewodu słuchawkowego, głowicę Phillips, płaski śrubokręt i zatrzask do drzwi.

M48 Kommando Pocket Rescue Tool

Kieszonkowe narzędzie ratownicze M48 Kommando firmy United Cutlery to prosty, opłacalny sposób na przygotowanie się do codziennych zadań. A także wszelkich nieoczekiwanych sytuacji przetrwania, które mogą się pojawić. Dzięki wyborowi wbudowanych narzędzi, które obejmują 4 różne szczypce do ściągania izolacji, 4 Klucze ASE, otwieracz do puszek, otwieracz do butelek, śrubokręt, ostrze noża i inklinometr. Ma również wyrytą laserowo ściągawkę z kodem Morse’a na słowa „Pomoc” i „SOS”, jeśli trzeba zasygnalizować pomoc. Ma a także awaryjny schowek z nylonowego paracordu owiniętego wokół jednego końca.

Karta multitool Tuls Ollie

Ollie jest koniem roboczym kolekcji kart multitool. Jest wyposażony we wszystko, co potrzebne do codziennych napraw lub osobistych projektów. Zawiera linijki metryczne i standardowe, kątomierz, dwustandardowe mierniki do określania rozmiaru drutu, wierteł lub śrub, a także szeroką gamę kluczy standardowych i metrycznych. Ollie jest dostępny do wyboru ze stali nierdzewnej lub tytanu. Będzie ostatnim narzędziem, jakiego kiedykolwiek będziesz potrzebować w portfelu.

W zestawie survivalowym powinny znaleźć się zapasy jedzenia, wody oraz niezbędne do przetrwanai elementy: apteczka, latarka, radio, maseczka, baterie.
Zdjęcie autorstwa Roger Brown z Pexels

Tool Logic Credit Card Companion

Narzędzie Tool Logic Credit Card Companion istnieje już od jakiegoś czasu. Ponieważ jest jednym z najbardziej praktycznych narzędzi kartowych dostępnych na rynku. Zapewnia rzeczywistą funkcjonalność w kompaktowym rozmiarze karty kredytowej. Ma też 9 przydatnych narzędzi, w tym: otwieracz do butelek i otwieracz do puszek, szydło, soczewkę 8x, zestaw pęset, kompas, wykałaczkę, linijki i 5 centymetrowe stałe ostrze ze stali nierdzewnej. Chociaż konstrukcja z tworzywa ABS sprawia, że ​​jest mniej groźna niż jej odpowiedniki z metalu. Prawdopodobnie bardziej przydatne będą dołączone do niej narzędzia codziennego użytku.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here